Koppelingshuis gebruikt
Gebruikte
Deze pagina is nog in opmaak
Zet u sorteer functie op u keuze A-Z. het is mogelijk dat de product niet op locatie aanwezig is of niet meer goed is. Hiervan krijgt u per direct na de bestelling en onze controle bericht van. Uiteraard word de betaling ook per direct via u gekozen betaalsysteem geroutineerd, let op! kan een dag tussen zitten. Mocht u liever eerst weten of het product er wel is mail ons dan met de gegevens van artikelcode en locatie. staat onderaan
- Het kan best zijn door langer stilleggen dat er corrosie is ontstaan.
- Wij raden direct monteren sterk af. schoonmaken en even iets opruwen is een mogelijkheid.
- Van dit product is voor verzenden foto’s gemaakt ten behoeve van correct product en handeling.
- Het is best mogelijk dat de koppeling huis op andere type past dan door ons aangegeven Let wel op! dat is uwe keuzen. Past het alsnog niet is het u beslissing geweest en niet dat van BMS. lees de voorwaarden.
- BMS is niet verantwoordelijk voor foutieve montage of gevolgen er van.
- Het betreft hier duidelijk om een product waarvan slijtage onderdelen aanwezig kunnen zijn het gaat ons alleen om de koppelingshuis . Alles wat er omheen zit zoals op de foto mogelijk duidelijk blijkt is gratis. over de werking word dan ook er niet vanuit te gaan dat die afstelling goed is tussen segment en aangrijpen koppelingshuis . hier over is dan ook niet te discussiëren en niet mee eens dan niet bestellen. denk aan de ø en vergelijk deze, indien er niet bij verzoek dan om die maat per mail.
-
AGM koppelinghuis met nok. koppelingtrommel. 118w
- AGM KOPPELINGS HUIS PIMP STYLE PLUS BLACK EDITION BTC GRANDE RETRO LEGEND TURBHO RG50 TYPE B LA SOURIS FUTURO RETRO IVA ROMA EAGLE WING FOSTI ROMANZA TORINO TAMORETTI PRONTO SENIOR VIRAGGIO SENSA HAVANA YIYING NECO MARE
€ 10,75 -
-
Kawasaki Koppelinghuis 13095-1358 KAWASAKI SPORT NINJA ZX9R
- MZ-29-SN
- KAWASAKI SPORT NINJA ZX9R
- Bouwjaar 1999
- Afgelezen Kilometerstand 09820 (twijfel)
- Nummer op het motorblok (0899a)
- Dit product komt van gebruikte voertuigen af. Dit product is door ons goed bevonden en voldoet aan de daarvoor bestemde kwaliteit. LET OP! Mogelijk moeten onderdelen schoon gemaakt worden of opnieuw gesmeerd c.q. gelagerd worden - Maar niettemin op dit gebruikte onderdeel kunnen niet-vermelden gebruikssporen of kleur verschil aanwezig zijn, hierover is niet te discussiëren.
€ 185,00 -
Koppelinghuis (kaal) CITTA / SI / CIAO / BRAVO / Boxer /
TERUG GEVONDEN IN DE STELLING ZIT WAT VLIEGROEST OP
€ 30,49 € 38,60 -
Koppelinghuis. Kymco Super-8 ( CK50GT-6-08)
Kilometertellerkabel Kymco origineel People S / SUPER8 STREET 2014 / AGILITY CITY 16
€ 10,00